شناسه : 71950
امروز دوشنبه 1399/11/20 - 09:00
نویسنده : isfehan-admin
توسط سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان اصفهان صورت گرفت

در راستای ارج نهادن به منویات مقام معظم رهبری و سال جهش تولید صورت گرفت

سرهنگ امانی ؛
راه اندازی کارخانه تولیدچادرمشکی خوانسار پس از یک دهه تعطیلی؛ انشاالله همزمان بافجرانقلاب اسلامی در ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ باحضور مسئولین کشوری افتتاح خواهد شد. و پس از آن لازم است حمایت از محصولات این کارخانه محقق شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور،در ایام الله دهه فجر توسط سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان اصفهان اقدام شد؛ 

جلسه تعاملی مسئول سازمان بسیج اصناف با رئیس اداره سازمان صنعت معدن و تجارت لنجان و رئیس اتاق این شهرستان در این جلسه که به گزارش عملکردی دهه فجر توسط برادر بسیجی معین فرمانده حوزه بسیج اصناف صورت گرفت به سرکشی از خانواده معظم شهدای شهرستان لنجان اشاره و در این خصوص گزارشاتی بیان شد. 

جناب سرهنگ امانی مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان اصفهان با اشاره به شعار سال ؛ سال جهش تولید و در راستای اهمیت به منویات مقام معظم رهبری و پیگیری مسئولین این شهرستان نسبت به راه‌اندازی کارگاه‌های غیرفعال و حمایت از کارگاه‌های فعال و تولیدات کاملاً ایرانی خبر داد و فرمودند با توجه به تمهیدات و کمک‌های مسئولین و متخصصین شهرستان لنجان امید رونق و پایداری تمامی کارگاههای تولیدی ایرانی را به حاضرین نوین دادند. ایشان ابراز داشتند طرح استاد شاگردی را با توجه به اهمیت موضوع دنبال و تشویق ارگان‌هایی که حمایت و پشتیبانی با این قشر را می‌نمایند در دستور کار حوزه بسیج اصناف _اتاق اصناف و اداره صمت لنجان قراربگیرد.

سرهنگ امانی در ادامه  این دیدار افزود راه اندازی کارخانه تولیدچادرمشکی خوانسار پس از یک دهه تعطیلی؛

انشاالله در ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ همزمان بافجرانقلاب اسلامی و باحضور مسئولین کشوری افتتاح خواهد شد. و پس از آن لازم است حمایت از محصولات این کارخانه محقق شود.

ایشان ادامه دادند هر کجا روحیه بسیجی و اقدامات جهادی قالب شد کار به نحوی پیش برنده جلو رفت  و گره از کار مردم آن محل و منطقه مرتفع گردید و این گونه اقدامات باید تقویت و ادامه دار باشد. مسئول سازمان بسیج اصناف استان اصفهان؛ در پایان این نشست  از رئیس اداره صمت و رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان و از تمامی دست اندرکاران و مسئولین این شهر کمال تقدیر و تشکر و سپاسگزاری را بجهت همراهی _همدلی وهمکاری با حوزه بسیج اصناف لنجان را داشتند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)